Akasya Kültür Sanat Logo
Akasya Kültür Sanat
AKASYA KÜLTÜR SANAT
BAMBAŞKA BİR AKS
Açıldığı günden bugüne sanatseverlerin uğrak noktası haline gelen Akasya Kültür Sanat (AKS), yepyeni bir çehreye bürünüyor.

Gerçekleştirdiği başarılı projeler ile isminden söz ettiren Woo Entertainment ile yeni bir yolculuğa çıkan AKS, toplam 2.000 metrekarelik alanda; ana sahne, 4 farklı stüdyo, atölyeler ve lounge alanları ile performans sanatlarının her dalında hizmet veriyor.

İstanbul’un en yoğun yaşam merkezi Akasya’nın içinde yer alan Akasya Kültür Sanat (AKS), yetişkinler ve çocuklar için tiyatro oyunları, konserler, workshoplar, sergiler, oyunculuk atölyeleri ve stand up gösterileriyle yeni sezona kapılarını açıyor.

BKM ATÖLYE AKS’DE
AKS’nin yeni sezonda en büyük sürprizlerinden biri kendi bünyesinden yetiştirdiği birçok oyuncuyu sanat camiasına kazandıran BKM Mutfak ile yaptığı işbirliği.

AKS ve BKM Mutfak işbirliği ile oyunculuk atölyeleri ve çocuk atölyeleri ekim ayında başlıyor. Oyunculuk atölyelerinde “Temel Oyunculuk” , “Kamera Önü Oyunculuk”, “Komedi Oyunculuğu” ve çocuk atölyelerinde ise “Yaratıcı Drama” ve “Çocuk Yogası” ile sizleri AKS’ye bekliyor.

BKM Mutfak “COMEDY CLUB” konseptinde her çarşamba günü stand up, doğaçlama tiyatro, açık mikrofon gibi keyifli programlar ile AKS’de komedi severleri eğlenceli saatler yaşamaya davet ediyor!

AYAKTA KONSER
Bir sürpriz de müzikseverler için planlayan AKS, “İYİ MÜZİK” konseptinde genç yetenekleri, dinlemeye doyamadığımız isimlerle buluşturuyor. Ana Sahne’de ayakta konserler serisi çok yakında seyircisi ile buluşuyor!

Her ay dopdolu programı ve farklı etkinlikleriyle sanatseverlerin heyecanla takip ettiği AKS etkinliklerinin biletlerine, Akasya içerisindeki AKS Gişe’den ya da Biletix’ten ulaşabilirsiniz.

AKS / ULAŞIM
İstanbul’un merkezi noktalarından biri olan Akasya’da yer alan AKS, kolay ulaşılabilir olmasıyla toplumun her kesimini sanat ve sanatçıyla yakınlaştırmak ve buluşturmak gibi bir görevi de üstleniyor.

İstanbul’un merkez noktalarından biri olan Acıbadem’in kalbinde yer alan Akasya’ya, metro, metrobüs ve Marmaray bağlantılarıyla ulaşmak mümkün. Kendi araçları ile gelecek misafirler Akasya otoparkından ve vale hizmetlerinden de yararlanabilirler. Ulaşım detayları için lütfen tıklayın!
Akkok akis logos
Facebook Twitter Instagram Youtube