Akasya Kültür Sanat Logo
Alfabe home stripe corner
ULAŞIM
AKS / ULAŞIM
Akasya’ya Ulaşım Çok Kolay
İstanbul Anadolu yakasının seçkin semtlerinden ve konumu itibariyle İstanbul’un en merkezi noktalarından biri olan Acıbadem’in kalbinde yer alan Akasya, sahip olduğu yüksek standartları ulaşım kolaylığıyla birleştiriyor. Doğrudan metro bağlantısı olan projeler parmakla sayılırken, hem ana yollara hem metro hatlarına hem de köprülere doğrudan erişimi olan Akasya'ya ulaşım son derece kolay.

Metrobüs bağlantısı, 1., 2. Köprü ve çevreyolları ile bağlantılarının yanısıra, Akasya’daki otoparklara farklı kotlardan giriş-çıkış sağlayan 7 tünel yatırımı yapıldı. Böylece, şehrin merkezindeki lokasyona ulaşımı kolaylaştırmak için özel sektörün en büyük yol yatırımlarından biri gerçekleşmiş oldu.

Akasya’ya;
15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nden 4 km yaklaşık 5 dk
Kozyatağı’ndan 4 km yaklaşık 5 dk
Suadiye’den 10 Km yaklaşık 7 dk
Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nden 15 km yaklaşık 10 dk ile ulaşmak mümkün.

Kolay ulaşımı sağlayan özel bağlantı yollarının yanı sıra metro, metrobüs ve Marmaray bağlantıları için Akasya içinden erişilen 450 metre uzunluğunda yürüyen bantlarla desteklenen bağlantı tüneli oluşturuldu. İstanbul genelinde yaşanan otopark sonunu da dikkate alarak tasarlanan projede yaklaşık 3.500 araçlık kapalı otopark bulunuyor.
Akkok akis logos
Facebook Twitter Instagram Youtube